Ogrodowe inspiracje 

Uwielbiam takie weekendy jak ten, kiedy w spokoju mogę oddawać się moim pasjom. Jedną z nich od pewnego czasu jest szycie. Pewnie pomyślicie sobie, kolejna nowoczesna krawcowa. Rzeczywiście ostatnio stało się to bardzo modne i dużo osób zaczyna powracać do szycia. Wszyscy szyją, internet przepełniony jest różnościami w tej dziedzinie. Oferta jest szeroka, pełna pomysłowych, starannie wykonanych akcesoriów dla dzieci, domu, psów i co sobie człowiek tylko wymarzy. Ja szyję dla domu. Mój dom to moje atelier, ciągle coś w nim tworzę i zmieniam. Czasami tylko brakuje mi czasu na realizację wszystkich moich pomysłów.

Przez ostatnie przepełnione weekendy, nie mogłam zająć się moim nowym małym projektem. Bardzo chciałam zmienić coś na swoim tarasie, choć trochę go upiększyć. Gdy tylko w ciągu dnia mam wolna chwilę, spędzam ją właśnie w ogrodzie, dlatego lubię gdy jest ładnie ale przede wszystkim przytulnie. Uważam tą cześć domu wraz z całym ogrodem za miejsce szczególne, bardzo dla mnie ważne. Miejsce relaksu z dobrą książką, wieczornych seansów przy lampce wina czy też spotkań w gronie przyjaciół.

Zatem pomyślałam, że idealnym dodatkiem będzie nowy zestaw ogrodowy, mój taras nie może być byle jaki. Tym razem postanowiłam uszyć pikowane poduszki na krzesła i obrus. Odpaliłam maszynę i zabrałam się do pracy. Bawełniany materiał w kratkę, który kupiłam w pobliskiej hurtowni, okazał się idealny. Zastanawiałam się tylko nad kolorem zielonym, czerwonym i niebieski. Zielony ładny, czerwony trochę jak we włoskiej restauracji. Od razu wpadła mi w oko niebieska krata, kojarzyła mi się z ukochaną Prowansją, już widziałam jak cudownie będzie komponować się z lawendą…A oto efekt mojej pracy.

Serie881

Post Author: Paulina

2 Replies to “„Ogrodowe inspiracje””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like

„W sercu Toulouse”

W sercu Toulouse W każdy pierwszy weekend miesiąca w centrum

Blog